prezent dla mężczyzny
fot. Pixabay.com

Zbliżają się urodziny Twojego chłopaka? Mąż dostał awans i chciałabyś podarować mu mały upominek z tej okazji? Zbliża się Dzień Dziadka? Koniec z prezentowaniem skarpetek mężczyznom! Oto nasze pomysły na niebanalne prezenty dla mężczyzny do 50 zł. 

Co dać mężczyźnie w prezencie?

Jeżeli mężczyzna, którego chcemy obdarować prezentem, nie jest zapalonym zbieraczem storczyków, albo ogrodnikiem, raczej nie kupujmy mu kwiatów. Każdy mężczyzna ze znudzeniem pewnie myśli o kolejnych skarpetkach, bokserkach lub krawacie. Warto więc pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym i skorzystać z naszego poradnika. Nie musisz wydawać fortuny, by ucieszyć dziadka, męża lub tatę. Wystarczy ruszyć głową i kupić mu to, co go zainteresuje i wciągnie. 

Prezent dla brodacza

Brody nadal są bardzo modne. Wielu mężczyzn postanowiło więc zapuścić zarost. Jeśli Twój mężczyzna posiada brodę, lub chce ją zapuścić, możesz kupić mu zestaw kosmetyków do pielęgnacji brody. W skład takich kosmetyków wchodzą:

  • delikatny szampon lub żel do mycia brody,
  • odżywka,
  • olejek 

Możesz również kupić mu specjalny grzebień do brody, a nawet szablon do stylizacji brody i zarostu. Pomoże on każdemu brodaczowi uzyskać efekt zadbanego zarostu niezależnie od długości.

Gadżety motoryzacyjne

Masz czasem wrażenie, że samochód jest całym światem dla mężczyzny, któremu chcesz zrobić prezent? Może warto kupić mu zatem gadżet motoryzacyjny? Za mniej niż 50 zł możesz kupić uchwyt na telefon, adapter, organizer samochodowy, czy bezprzewodową ładowarkę. Możesz również kupić brelok do kluczy lub podgrzewany kubek termiczny. 

co kupić chłopakowi
fot. Pixabay.com

Mężczyzna – wędrowiec

Facet, któremu szykujesz prezent kocha survival? Może lubi górskie wędrówki lub po prostu długie spacery? Możesz kupić mu kompas, latarkę lub termos, w którym będzie mógł nosić gorące napoje w czasie swoich podróży.

Jeśli planuje w wakacje wypad w góry, kup mu aktualną mapę danego pasma lub miasteczka, w którym planuje nocować. Możesz też postawić na scyzoryk, który przyda się nie tylko w podróży.

Zapalony gracz nie marzy jedynie o grach

O czym może marzyć mężczyzna, który uwielbia gry? Oryginalne gry kosztują dużo więcej niż 50 zł. Dlatego dla graczy polecamy prezenty takie jak podkładka chłodząca pod laptopa, świecąca mysz, czy wiatraczek napędzany USB na gorące dni.

Możesz też kupić mu kubek z ulubioną postacią z gry, koszulkę gracza, albo termos na kawę. Gracze często tracą poczucie czasu, przez co muszą pić zimną już kawę. Jak widzisz gracz marzy nie tylko o grach. Możesz kupić mu wiele innych, ciekawych prezentów za które będzie Ci naprawdę wdzięczny.

Jaki prezent dla mężczyzny ceniącego elegancję?

Jeśli osoba, której chcesz kupić coś wyjątkowego jest bardzo elegancka, możesz jej kupić poszetkę. Jest to ta część garderoby, którą mężczyźni wkładają w kieszeń od garnituru. Dobrym pomysłem będzie także elegancka mucha, zegarek na łańcuszku, albo grzebień, aby w każdej sytuacji wyglądał dobrze.

jaki prezent dla mężczyzny do 50 zł
fot. Pixabay.com

Męskie gadżety alkoholowe

Pić trzeba umieć. Najlepiej z odpowiednich szklanek, kufli, czy kieliszków. Innym ciekawym alkoholowym gadżetem są kamienie chłodzące, które dodaje się zamiast kostek lodów, lub shaker do robienia drinków. Możesz poszukać pudełka z gadżetami do wina, lub kupić ciekawy otwieracz lub korkociąg do butelek. 

Jaki prezent dla mężczyzny?

Możesz facetowi kupić kubek, śmieszną poduszkę czy jakiś śmieszny gadżet. Jeśli interesuje go jakiś konkretny temat, możesz kupić mu książkę. Warto zastanowić się również nad powerbankiem, lub ładowarką bezprzewodową.

Idealnym prezentem dla mężczyzny może okazać się nawet wasze zdjęcie, lub kij do robienia selfie. Wystarczy ruszyć głową, by wyszukać ciekawe, niebanalne prezenty dla mężczyzny do 50 zł. 

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy któraś z propozycji zadowoli pana, któremu szykujesz upominek, musisz zadać sobie bardzo ważne pytanie – czym interesuje się ten mężczyzna? Nieważne, czy jest Twoim przyjacielem, mężem, ojcem czy dziadkiem. Z pewnością ucieszy go upominek, który choć w małym stopniu powiązany jest z jego zainteresowaniami. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here